Головна /
Про нас

Ми перефарбуємо
Вашу оселю у нові кольори!

З нами Ваше життя буде прекрасним і вражаючим!

Ми працьюємо для Вас!

Якість. Перевірено часом. Ці прості слова, насправді, є відображенням славетної історії лакофарбового заводу «Спектр». Компанії, народженої в ті далекі часи, коли ще не було нагород за якість, але економити на споживачах нікому не спадало на думку. Віддана праця наших попередників, вкладена у перемогу над фашизмом, післявоєнне відновлення та створення підвалин для формування майбутньої хімічної галузі, майбутньої Незалежної України.

Сьогодні ЛФЗ «Спектр» - це сімейна лакофарбова мануфактура, яка об'єднала під своїм дахом справжніх майстрів-професіоналів, озброєних величезним досвідом виробництва, сучасними технологіями та матеріалами. Новітню історію компанії пишуть люди, об'єднані мрією про чисте довкілля та цілком задоволеного споживача. Люди здатні на вирішення завдання будь-якого масштабу.

Ми виробляємо сучасні матеріали та створюємо довгострокові партнерства, співпрацюємо та конкуруємо з найкращими. Приймаючи виклики сьогодення - впевнено крокуємо до своєї мрії. Клієнтоорієнтований сервіс, безпека продукції, кращий на ринку баланс якості та ціни продукції - базові принципи нашої компанії, також перевірені часом. І це надає нам впевненості у майбутньому. Долучайтесь до нашого успіху. Завітайте до нашої сім'ї, ознайомтесь з нашою пропозицією, тут Ви напевно знайдете те, що потрібно саме Вам.

З повагою, Голова ТДВ ЛФЗ «Спектр»
Дмитро Туробойский

Сертифікат відповідності стандарту ISO 9001 служить підтвердженням:

орієнтованості бізнесу на клієнта (робочі процеси зорієнтовані на запити кінцевих споживачів - стабільно покращуються споживчі характеристики продукції, впроваджуються нові технології, здійснюється жорсткий контроль якості на всіх етапах виробництва);

наявності чітко і злагоджено діючої системи реагування на скарги, що надходять з боку споживачів (своєчасно робляться відповідні висновки і приймаються результативні заходи для ліквідації недоліків);

безперервного аналітичного моніторингу, який спрямований на вдосконалення кадрової та аналітичної інфраструктури;

пріоритетності технологічного розвитку та модернізації виробничих потужностей і процесів.

Найважливі події компанії